Just another weblog
Monday January 21st 2019

Wyciskarka Kuvings jako źródło zdrowia

Obecnie jest coraz większa świadomość ludzi na temat zdrowego odżywiania. Jedną z form dbania o swój stan zdrowia jest picie soków z owoców i warzyw, które posiadają mnóstwo składników odżywczych i witamin. Jednym z urządzeń stworzonych w tym celu jest wyciskarka Kuvings.

Wyciskanie

Przy użyciu wyciskarki Kuvings można przetworzyć owoce oraz warzywa na sok. Bardzo duży otwór wsadowy sprawi, że będzie można włożyć do urządzenia składniki nawet w całości bez dzielenia na mniejsze części tak, aby się zmieściły. Wolnoobrotowe wyciskanie soku ogranicza proces utleniania soku. Silnik jest mocny i wydajny, ale cały sprzęt działa cicho. Wyciskarka zajmuje mało miejsca oraz jest estetyczna. Można ją dopasować do wygładu otoczenia poprzez różne rodzaje kolorystyczne.

Zdrowie

Z pewnością regularne picie soków ze świeżych warzyw i owoców w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy samopoczucia, zdrowia oraz odporności. Nawet prosty sok zrobiony z buraka będzie doskonałym „dopingiem” dla każdej osoby uprawiającej sport. Wzmaga on bowiem produkcje krwinek czerwonych, a za tym idzie lepszy transport tlenu w organizmie, co jest szczególnie istotne dla: biegaczy, pływaków, rowerzystów, piłkarzy i innych osób uprawiających sporty tlenowe.

More from category

Zdrowa kuchnia
Zdrowa kuchnia

Wprowadzenie w swojej kuchni zmian, które mogą znacząco poprawić sposób odżywiania, wcale nie jest takie trudne. [Read More]

Wyposażenie kuchni
Wyposażenie kuchni

Kupno odpowiedniego sprzętu AGD jest bardzo ważne, jeśli chodzi o kompleksowe wyposażenie kuchni. Niektóre [Read More]

Interesting Sites

    Archives